Başta Milletimizin ve Mazlum Milletlerin oluşturduğu İslâm Dünyasının Ramazan Bayramını umutla, güvenle, sevgiyle ve saygıyla kutlarım.

Bu mübarek Ramazan Bayramına da sektörümüz adına sevinçle giriyoruz.  

Öncelikli olarak ne mutludur ki sektörümüzün sorunlarıyla mücadele eden bir derneği vardır.

Özellikle uygulamacı temsilcilerimizin zarar gördüğü haksız rekabet ortamına son verecek olan Haksız Rekabeti Önleme Komisyonunu kurmuş bulunuyoruz

Derneğimiz başta Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı olmak üzere kamusal ve yarı kamusal tüm kurumlarla işbirliği zeminin oluşturdu.

Ana iletişim aracı olarak gördüğümüz Poliüretan dergimizin ilk sayısı büyük ilgi ve takdir topladı. Bu inançla ikinci sayımız hazırladık. Bayramdan sonra inşallah dağıtıma başlıyoruz. İlk sayımızı da aşan bir içerikle 2. Sayımız da hazır.

Mesleki Yeterlilik Kurumu ile yapacağımız işbirliğinde kurumsal olarak sona yaklaşmış bulunuyoruz. Yakında belge şartlarını duyurmaya başlayacağız.

Derneğimize yurt dışından da ilgi büyük, Arap coğrafyası, Türk Cumhuriyetleri ve Balkan ülkelerinde temsilcilikler oluşturuyoruz. Yakında bir bir açıklayacağız.

En önemlisi Türkiye Yalıtım Meclisi’ni kuruyoruz. Örgütlenme aşamasını tamamlamış durumda. Bayramdan sonra ilk ve büyük toplantısını yapacağız. Bu Meclis Türkiye’de yalıtım konusunda birçok konuda çözüm geliştirecektir.

Son olarak; her Ramazan Bayramı geldiğinde önce yetimler ve evlat hasreti çeken analar sonra evladına ayakkabı alamamış babalar aklımıza gelir. Bu nedenle bayramda paylaşımlarımız daha fazla önem kazanır. Yüzyıllardır bu topraklarda biriktirdiğimiz sevgi, kardeşlik ve barış duygularıyla paylaşım dolu bir bayram geçirmemizi dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz