Sprey Poliüretan Poliüre Derneği ilkini 7 Nisan 2018 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirdiği sektör buluşmasını bu sefer 24 Ocak 2019’da Ankara’da gerçekleştiriyor.

Aynı zamanda Sprey Poliüretan Poliüre Derneğinin faaliyet raporlarının sunulacağı toplantıda sektörün sorunlarından çözüm önerilerine, sektörün gelişimi adına atılması gereken adımlardan standardizasyon çalışmalarına kadar birçok konunun ele alınacağı toplantı sektörde heyecan yarattı. Dünya ve Türkiye püskürtme pazarında faaliyet yürüten çok uluslu işletmelerinde katılacağı program Ankara Hilton Garden İnn Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek.

Toplantıya sektör dışından da ilgi büyük. Sektöre desteklerini sunmak amacıyla birçok bürokrat katılım sağlayacak. Toplantıya Başta T.C. Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya Selçuk, T.C. Çevre Ve Şehircilik Bakanlığından üst düzey bürokratlar, Milletvekilleri, Belediye Başkan Adayları katılacaklarını açıkladırlar. Diğer taraftan davetliler arasında Derneğimizle iş bilirliği halinde bulunan Ankara Ticaret Odası, Mimarlar Mühendisler Odası, Müteahhitler de bulunuyor.

Sektörümüzün çok değerli üretici, uygulayıcı, makineci ve yardımcı ürün temsilcileri toplantımızı renklendirecek katılımcılar olarak yerlerini alıyor.

Söz konusu toplantı ile ilgili bir açıklamada bulunan Sprey Poliüretan Poliüre Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yalçın Yıldız şunları söyledi; Sektörümüzün ilk toplantısını büyük bir katılım ile İstanbul Pendik Green Park Otelde gerçekleştirmiş ve buradan derneğimizin kurulumu gibi bir sonuçla ayrılmıştık. Aradan geçen 8 aylık sürede bir taraftan ivedi gerçekleştirilmesi gereken bir takım yasal işlemlerle ilgilenirken örneğin teknik şartnamelerin hazırlanması gibi, diğer taraftan derneğimizin kurumsallaşması çalışmalarını yürüttük. İşte sektörümüzün bu ikinci büyük buluşmasında sekiz aylık bölümde yapılan başarılı çalışmaları ve önümüzdeki süreçte Yönetim Kurulumuzun belirlemiş olduğu eylem planları hakkında konuşacağız. Diğer taraftan hem sektörümüzün direk ilgili olduğu bakanlıklar hem de dolaylı olarak çalışma yürütebileceğimiz bakanlıklarla iletişime geçildi ve gerekli destekleri gördük. Bu toplantı sektörümüz için bir atılım toplantısı olacaktır. Bu nedenle sektörümüzün değerli temsilcilerinin toplantımıza katılmaları hem kendileri ve hem de sektörün gelişmesi açısından belirleyici durumdadır.

Sektörün 2. En büyük buluşmasında sponsor firmalar da fuaye alanında küçük stantlar açacaklar ve uygulamacılarla direkt temas şansı yakalayacaklar. Uygulamacı firmaların ise son çıkan ürünlerle ilgili sponsor firmalardan bilgi alışverişinde bulunma şansını yakalayacaklar. Mini bir fuar havasında geçecek olan toplantı için Sprey Poliüretan Poliüre Derneğini arayabilirsiniz. +90 212 603 3104 Ankara için Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Adem ŞAHİN ile görüşebilirsiniz. +90 533 216 4780

Toplantı Bilgileri Aşağıdaki Gibidir

Toplantı Tarihi: 24 Ocak 2019

Toplantı Yeri: Çamlıca Mahallesi, Anadolu Blv No:26, 06200 Yenimahalle/Ankara

Toplantı Programı:

Program:

09:30-10:00: Tanışma kahvaltı

10: 00-11:30: Konuşmalar

10:30-10:45: Ara

10:45-13:00:  Konuşmalar

13:00-14:00: Öğle yemeği

14:00-15:30: Konuşmalar

15:30-16:00: Ara

16:00:18:00: Konuşmalar kapanış

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz