Kısa sürede başarılı işlere imza atan Sprey Poliüretan Poliüre Deneği sektörün 2. En Büyük Buluşmasında üye katılım töreni gerçekleştirdi. Üye olan yeni katılımcı firmalarla birlikte temsil yeteneğinize gücünü artıran SPPD hedeflerine ulaşmada daha kararlı bir vizyon ortaya koydu.

Üye katılım töreni öncesi kısa bir konuşma yapan SPPD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yalçın YILDIZ katılan tüm sektör temsilcilerini tebrik etti. ‘’Dışarıdan bakıldığında belki yaptığım faaliyetler tam olarak etkisi hissedilmese de yakın zamanda tüm sektörde etkisini hissettirecek ve sektörümüzü istediğimiz saygınlık seviyelerine taşıyacağız’’ dedi. YILDIZ ev sahibi ve SPPD Anlara Bölge Temsilcisi firması Aypol Yalıtım Genel Müdürü, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Adem Şahin’e, destekleyici firmalarımız MAPEİ, ALKATSAN, ESKO TEKNİK, GRACO, PLUSKİM’e teşekkür etti.

Kısa konuşmanın ardından katılım töreninde üye olan firmalara sertifikaları takdim edildi. FLOKSER, KALEPOL, GRACO, SPREYMAN, NEXUS KİMYA, KÖSTER, KİMTEKS POLİÜRETAN, İZOLEM, ERBAYALITIM, YILKAR POLİÜRETAN, İZODAM, HORASAN KARDEŞLER gibi üretici, uygulayıcı ve makine tedarikçisi firmalar kısaca tanıtıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz