Değerli sektör temsilcileri ve sayfamızı takip eden değerli sektör tedarikçilerimiz. Derneğimizi yakından takip ettiğinizi ve çalışmalarımızın bir an önce sonuç vermesini beklediğinizi biliyoruz.

Aşağıda değineceğimiz çalışmalara katkılarınızı bekliyoruz. Bir fikir ve bir eylem bazen büyük çözümlerin ışığı olabiliyor.

1) SAMSUN ŞEHİR TOPLANTISI

Bildiğiniz gibi 3 Kasım 2018 yani bu Cumartesi günü Samsunda, Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası, Mimarlar Odası Samsun Şubesi ve İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi ile birlikte organize ettiğimiz etkinliğe yakın il ve ilçelerde faaliyet yürüten temsilcilerimiz çevresinde bulunan mimar ve mühendisleri de davet edip etkinliğimize katılımı artırmanızı istiyoruz. Dopdolu bir programla geliyoruz. Samsun’dan Yönetim Kurulu Üyemiz Namık BAYTEKİN Beyefendi organizasyonun sorumlusudur kendisini arayabilirsiniz.  0 532 492 2820

2) POLİÜRETAN DERGİSİ

Yine bildiğiniz gibi POLİÜRETAN adıyla süreli bir yayın hazırlıyoruz. Yılda 4 sayı olarak üç ayda bir yayınlayacağımız dergimiz için hangi konuları işlememizi istediğinizi tarafımıza bildirmenizi ve hatta söz konusu konular ile ilgili yazabilirseniz böylece içeriği daha zengin bir yayın çıkarma fırsatımız olur. Reklam konusunda da oldukça etkili çalışmalarımız olacak. İnşaat firmalarından Belediyelere, Mimar Mühendislerden Proje firmalarına kadar sektör dışında da birçok noktaya ulaştıracağımız dergimiz 5000 adet basılacaktır. Dergimiz POLİÜRETAN bu nedenle reklam çalışmalarınızda da önemli bir mecra olacaktır. Dergi ile ilgili Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Murat MARAL’ı arayabilirsiniz. 0 532 277 2328

3) SEKTÖRÜN KAYDI TUTULUYOR

Türkiye püskürtme sistemlerde tüketilen hammadde miktarlarından toplam metrajlara kadar yıllık bazda sektörümüzü kayıt altına alıyoruz. Üretici firmalar toplam satış kg’larını uygulayıcı firmalar ise yaptıkları metrajları tarafımıza bildirilerse içinde bulunduğumuz yıldan itibaren artık yıllık bazda sektörün raporunu yayınlayacağız. Ayrıca yayınlanmasını istediğiniz projelerin video ve fotoğraflarını gönderirseniz sitemizde projeler menüsünde yer vereceğiz.

4) TELEVİZYON PROGRAMI

4 Aralık 2018 tarihinden itibaren AKİT TV televizyon kanalında her Salı saat 12:30’da sektörümüzü ve yalıtım uygulamalarını konu alan sektörümüzden ve sektör dışından firma temsilcilerinin konuk olacağı yalıtım çözümlerinin tek tek ele alınacağı izleyicinin çeşitli mecralarla katılım sağlayabileceği interaktif bir TV Programı hazırlıyoruz. AKİT TV kanalında CANLI yayınlanacak program için de önerilerinizi bekliyoruz.

5) DERNEK ÜYELİĞİ

Bildiğiniz gibi kısa süre önce kurulmuş olsak da oldukça önemli adımlar attık. Kısıtlı insan kaynağımız ve kısıtlı bütçelerle yüksek etkileri olacak işlere imza atıyoruz. Bu çalışmaların içerisinde olmak bizzat yönetmek ve daha hızlı sonuç almamıza destek vermek adına derneğimize üye olmanız son derece önemlidir. Derneğimize üye olup oluşturduğumuz komisyonlarda görev almanızı öneriyoruz.

Sizleri büyük işler başaracağımıza olan kuvvetli inancımla selamlarım.

Dr. Yalçın YILDIZ

Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz