Sprey Poliüretan Poliüre Derneği TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesini ziyaret etti. Oda Başkanı Sayın Murat ERMEYDAN ile görüşen Murat MARAL: SPPD’nin meslek odaları ile çok yakın işbirliği içerisinde olması sektörün geleceği içen belirleyici önemdedir dedi.

Ziyaret çerçevesinde Peyzaj uygulamalarında su yalıtımı ve ısı yalıtımı üzerinde duruldu. Sprey poliüretan köpük ve poliürelerin otopark üstü, peyzaj altı ve yeşil çatılarda kullanımları anlatıldı. Oda Başkanı ERMEYDAN açıklamasında peyzaj mimarları olarak su ve ısı yalıtımı projeleri saha da meslektaşlarımızın görev alanı dışında gibi algılanmasına rağmen aslında herhangi bir yalıtım zafiyeti karşısında çözümü yine meslektaşlarımız geliştiriyor. Bu nedenle bizim de oda olarak ısı ve su yalıtımları üzerinde çalıştığımız konular arasındadır dedi.

SPPD ve Peyzaj Mimarları Odası İstanbul şube olarak birlikte yapılabilecek çalışmalar üzerine konuşulan ziyaret son derece verimli geçti. Poliüretan Dergisi ve Şehir Toplantılarına oda desteğinin sağlanması ve SPPD olarak Peyzaj Mimarları etkinliklerinde işbirliği geliştirme kararı ile ziyaret tamamlandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz